TheTeam.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 prijava

Go down 
Autor/icaPoruka
Bore Lee
Gost




prijava Empty
PostajNaslov: prijava   prijava Icon_minitimeuto tra 29, 2008 9:30 am

Pozdrav ljudi dobio sam vasu in-game poruku,koja je,moram priznat,vrlo profesionalna pa takvim smatram i ovaj vaš savez ozbiljan odrastao zanimljiv i profesionalan pa eto da ne duljim ako me želite u savezu javite mi da pristupim ja sam vam 48 online,a 24 me sittaju,jbga zbog posla No
[Vrh] Go down
Blacky




Broj postova : 7
Registration date : 18.04.2008

prijava Empty
PostajNaslov: Ovo su pitanja   prijava Icon_minitimeuto tra 29, 2008 3:15 pm

Ukoliko želiš postati član YAHOO saveza, ostavi svoje podatke. Na sve upite odgovoriti ćemo putem PM-a i InGame Message

1 ) Nickname, koordinate ( primamo članove isključivo iz zone -/- ), trenutna pop?

2 ) Iskustvo u travianu, nick i savez ukoliko igraš, ( si igrao/la ), na s1 ili com serveru

3 ) Koliko imaš godina?

4 ) stil igre i aktivnost (kasnije se rade def i offense timovi, pa je i stil igre važan) ?

5) Šta očekuješ od YAHOO teama / Travian igre ?


YAHOO savez je savez za ozbiljne i aktivne igrače sa smislom za dobru zafrkanciju i međusobno druženje. Svi punoljetni (+21) igrači su dobrodošli.
[Vrh] Go down
Bore Lee
Gost




prijava Empty
PostajNaslov: Re: prijava   prijava Icon_minitimeuto tra 29, 2008 6:40 pm

Nick:Bore Lee

X:-73

Y:-73

Godina:27

Stanovnika:340 i relativno brzo rastem

igram otprilike 2 mjeseca po zanimanju sam Gal i sad trenutno dižem resse da kasnije mogu u miru i bez problema štancat vojsku imam acc na S1(pop.130) igram i na S7.com
Od saveza i traviana ocekujem dobru zeku i nimalo dosade i sve u svemu mislim da bi bilo dobro organizirat napade i obranu preko skypa jel smo tako brži i jači kao što sam već rekao doma sam 48h Laughing od cega na spavanje trošim po potrebi recimo min 5h,a na poslu sam 24h u komadu Razz i tada nisam tako blizu neta a ni traviana i tu od saveza očekujem da me čuva i klika umjesto mene da nastavim rasti istom brzinom. Exclamation
[Vrh] Go down
Sponsored content





prijava Empty
PostajNaslov: Re: prijava   prijava Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
prijava
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pristupnica za savez
» 06 YAHOO Forum Prijava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TheTeam. :: TheTeam upitnik i pristupnica ::..-
Forum(o)Bir: